حجاب

چرا کسی در مقابل گسترش بدحجابی تصمیمی نمی‌گیرد ؟

حجت الاسلام والمسلمین سید حسین مومنی در جمع نمازگزاران مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه آیه ۴۱ سوره مبارکه حج، شناسنامه مومنین است، اظهار کرد: خداوند در این آیه چهار مطلب را برای مومنان بیان می‌کند که این ویژگی‌ها باید در حکومت آرمانی مهدوی حاکم باشند و دولت امام ... ادامه مطلب »

فضای مجازی و شبهات آن

بحث حجاب ۵⃣ ? فضای مجازی و شبهات آن ? چطور خدا بخاطر چند تار مو ،خانمی رو هزار سال در آتش جهنم می سوزاند⁉️ این خدا که از داعشی ها بدتره ??? ✏️ متاسفانه با افزایش شبکات اجتماعی و در دسترس بودن آن عده ای سودجو در هر منصب ... ادامه مطلب »

پیامد های میوه اول بی حجابی

بحث حجاب ۴ در مطلب قبل به اولین میوه بی حجابی پرداختیم ، حال آماری از چند بیماری به اختصار خدمت شما تقدیم میکنیم. ⚠️ بیماری‌های خانمانسوز ? در اثر بی حجابی، هرج و مرج جنسی و به دنبال آن بیماری‌های عمومی و خانمانسوزی دامنگیر زن و مرد اجتماع می‌گردد ... ادامه مطلب »

اولین میوه بی حجابی

اولین میوه بی حجابی ? اولین میوه تلخی که از درخت نکبت بار (بی حجابی ) نصیب اجتماع می‌شود، عبارتست از هرج ومرج جنسی که زن و مرد را گرفتار می‌کند، بشر چه زن وچه مرد به مقتضای طبیعت خود میل دارد به جنس مخالف خود نزدیک شود، و از ... ادامه مطلب »

حجاب در قرآن ۲

بحث حجاب  ۲⃣ ?حجاب از نظر قرآن ? (به زنان بگو: همانند جاهلیت اول مواضع زینت خود را جلوی نامحرمان نمایش ندهند) ? (ای پیامبر! به زنان و دخترانت، و به زنان پیروانت بگو: روپوشهایشان را بر خود بپوشند، این بهتر است از آنکه در نظر نامحرمان شناخته شوند، تا ... ادامه مطلب »

حجاب در قرآن

بسم الله الرحمن الرحیم حجاب در قرآن اشاره سوره های احزاب و نور در قران سخن از حجاب به میان می آورند، برای درک اهمیت حجاب از دیدگاه قران به آیاتی در این زمینه اشاره می شود: (وقل للمؤمنات یغضضن من ابصار هنّ‌و یحفظن فروجهنّ و لا یبدین زینتهنّ الا ... ادامه مطلب »

اطـــــــــــلاعیه سایت

بسم الله الرحمن الرحیم

به دنبال سوالات مکرر دوستان برای چگونگی دعوت از استاد مومنی برای حضور در جلسات به اطلاع می رسانیم که نحوه دعوت از ایشان فقط به صورت حضوری پس از جلسات ایشان می باشد