خانه / اعتقادات / احادیث

احادیث

رد شبهه نسب حضرت ام المومنین خدیجه کبری (سلام الله علیها)

photo_2016-06-15_22-22-30

 رد شبهه نسبت به حضرت خدیجه کبری سلام الله علیها به حضرت ام المؤمنین خدیجهء کبری (سلام الله علیها) در تاریخ اسلام به فراوانی ظلم شده است. وجود تفکر یهودی در اسلام اموی و سلطه کامل بر فعالیتهای فرهنگی ،موجب شده که آن حضرت در هاله های ابهام و تردید ... ادامه مطلب »

۵۰ پنجاه سند درمورد اثبات وجودی حضرت رقیه سلام الله علیها

میلاد-حضرت-رقیه_۴۴۷۶۳۹۴۳۰

۵۰ پنجاه سند درمورد اثبات وجودی حضرت رقیه سلام الله علیها   ۱. طبق نقل مقتل منسوب به «ابومخنّف» مقتل منسوب به ابو مخنف، لوط بن یحیی بن سعید (متوفی ۱۵۸ هجری قمری) از مورّخان مورد اعتماد و از اصحاب امام صادق علیه السلام است. او به احتمال فراوان شیعه ... ادامه مطلب »

گریه بر امام حسین

امام باقر میفرماید : هر کس که از ما نزد او ذکر می شود و از دیدگان او اشک جاری شود هر چند به مثل و مقدار بال مگسی باشد خداوند گناهان او را می آمرزد هر چند که مانند کف دریاها باشد. ? الغدیر ج ۲ ص ۲۰۲. ? ... ادامه مطلب »

آیا قیام امام مهدی(عج) همراه با خونریزی و کشتار است؟

emamezaman-tavabin.ir__001

آیا قیام امام مهدی(عج) همراه با خونریزی و کشتار است؟ با ایجاد شدن شبکات مجازی و سایت های مختلف برخی در مورد قتل و کشتار در دوران ظهور افراط می‌کنند و از امام مهدی(عج) و یارانش چهره‌ای خشن ارائه می‌دهند، آنان به روایاتی استدلال می‌کنند که در آن‌ها به کشته ... ادامه مطلب »

وای بر احوال فرزندان آخرالزمان از دست پدرانشان

۲۲۹۴۷_۳۱۶

⚠️ وای بر احوال فرزندان آخرالزمان از دست پدرانشان   روزی پیامبر اکرم (صلوات الله علیه و آله و سلم) از کوچه ای می‌گذشتند. نگاه مبارکشان به گروهی از کودکان افتاد که در حال بازی بودند. پیامبر در همان حال فرمودند: ? «وای بر احوال فرزندان آخرالزمان از دست پدرانشان» ... ادامه مطلب »

اطـــــــــــلاعیه سایت

بسم الله الرحمن الرحیم

به دنبال سوالات مکرر دوستان برای چگونگی دعوت از استاد مومنی برای حضور در جلسات به اطلاع می رسانیم که نحوه دعوت از ایشان فقط به صورت حضوری پس از جلسات ایشان می باشد