خانه / مکتوب جلسات / هیئت محبان فاطمة الزهرا (س)

هیئت محبان فاطمة الزهرا (س)

حجت الاسلام مؤمنی: کسی نفس مطمئنه پیدا می کند که صددرصد توکل و اعتماد به خدا دارد (شب نهم)

۱۴۷۰۸۹_۹۳۷

امام صادق علیه السلام می فرماید: شیطان از سه حربه برای دور کردن انسانها از مسیر بندگی خدا استفاده می کند. اول: دنیا. دوم: خود شیاطین که انواع مختلف دارند. شیطان در قالب زیبا خودنمایی می کند و انسان را به امر پوچ و باطل سوق می دهد. شبهۀ صد در صد غلط را لباس عقلانی و منطقی می پوشاند. شیطان از پیش رو و پشت سر و راست و چپ، از هر طرف با یک سلاح به ما حمله می کند. ادامه مطلب »

حجت الاسلام مومنی: شیطان دام های خود را برای محبین اهل بیت(ع) پهن کرده است (شب نهم)

۱۰۲۴۶۴_۹۷۳

مراسم شب نهم ماه مبارک رمضان با سخنرانی حجت الاسلام سید حسین مومنی و مداحی حاج سعید حدادیان در مهدیه امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد. در ادامه گزیده ای از سخنرانی حجت الاسلام مومنی را بخوانید: _ پیامبرگرامی اسلام(ص) حقیقت عبودیت را در سه مطلب بیان فرمودند. اول این که ... ادامه مطلب »

حجت الاسلام مؤمنی: هیچ درخواست و تقاضایی برای خدا بزرگ نیست (شب هفتم)

۱۰۲۹۰۲_۶۲۷

مراسم شب هفتم ماه مبارک رمضان با سخنرانی حجت الاسلام مؤمنی و مداحی ذاکرین اهل بیت علیهم السلام حاج سعید حدادیان و کربلایی محمد حسین حدادیان در هیئت محبان فاطمه الزهرا سلام الله علیها برگزار شد.      متن سخنان حجت الاسلام مؤمنی را می خوانید: مهم ترین سوالی که ... ادامه مطلب »

حجت الاسلام مؤمنی: صبر کلید فرج است

۵۹۶۱۰_۲۷۹

مراسم شب پنجم ماه مبار رمضان با سخنرانی حجت الاسلام مؤمنی و مداحی ذاکرین اهل بیت علیهم السلام حاج سعید حدادیان و کربلایی محمد حسین حدادیان در هیئت محبان فاطمه الزهرا سلام الله علیها برگزار شد. در ادامۀ خبر متن سخنان حجت الاسلام مؤمنی را می خوانید: حدیث عنوان بصری ... ادامه مطلب »

حجت الاسلام مؤمنی: عمر ما در تقصیر و قصور خلاصه می شود (شب چهارم)

۱۰۲۴۶۴_۹۷۳

مراسم شب چهارم ماه مبارک رمضان با سخنرانی حجت الاسلام مؤمنی و مداحی حاج سعید حدادیان و حاج احمد نیکبختیان در هیئت محبان فاطمه الزهرا سلام الله علیها برگزار شد. در ادامه می توانید متن سخنان حجت الاسلام مومنی را بخوانید: عنوان بصری خدمت امام صادق علیه‌السلام مشرف شد تا ... ادامه مطلب »

حجت الاسلام مومنی:اگر دائم الذکر باشید دل محکم می شود (شب سوم)

۱۰۲۹۰۲_۶۲۷

مراسم شب سوم ماه مبارک رمضان با سخنرانی حجت الاسلام سید حسین مومنی و مداحی حاج سعید حدادیان در مهدیه امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد. در ادامه گزیده از سخنرانی حجت الاسلام مومنی را بخوانید: _ در هیچ زمانی و موقعیتی خودتان را مستغنی از نکات اخلاقی ندانید و پیوسته ... ادامه مطلب »

حجت الاسلام مؤمنی: بدانیم، باور کنیم و عمل کنیم (شب دوم)

۱۰۲۴۶۲_۶۵۸

مراسم شب دوم ماه مبارک رمضان با سخنرانی حجت الاسلام مؤمنی و مداحی ذاکرین اهل بیت علیهم السلام حاج سعید حدادیان و حاج سید مهدی میرداماد، در هیئت محبان فاطمه الزهرا (س) برگزار شد. در ادامۀ خبر متن سخنان حجت الاسلام مؤمنی را می خوانید: در مورد حدیث عنوان بصری صحبت کردیم. ... ادامه مطلب »

این روزه داری جهاد است/برای سلوک باید الگو داشت (شب اول)

۱۰۲۴۶۴_۹۷۳

شب اول ماه رمضان در مهدیه امام حسن(ع) با سخنرانی حجت الاسلام سید حسین مومنی و مداحی حاج سعید حدادیان مراسم شب اول ماه مبارک رمضان با سخنرانی حجت الاسلام سید حسین مومنی و مداحی حاج سعید حدادیان در مهدیه امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد. گزیده ای از سخنرانی حجت ... ادامه مطلب »

اطـــــــــــلاعیه سایت

بسم الله الرحمن الرحیم

به دنبال سوالات مکرر دوستان برای چگونگی دعوت از استاد مومنی برای حضور در جلسات به اطلاع می رسانیم که نحوه دعوت از ایشان فقط به صورت حضوری پس از جلسات ایشان می باشد